homepage
shop

Kariéra

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Firma HAPex s.r.o. je rodinnou firmou se sídlem v Hradci Králové, působící na českém trhu již 20let. Zabývá se distribucí dřevomateriálu. Na pozici obchodního zástupce firmy přijmeme vhodného kandidáta.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • komplexní péče a rozšiřování portfolia zákazníků po celé ČR
  • organizační a administrativní zajištění objednávek
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • většina pracovních dní strávených na cestách po ČR
  • tvorba cenových nabídek
  • průzkum trhu

POŽADAVKY:

  • základní obchodní znalosti
  • reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz skupiny B
  • VŠ/SŠ s maturitou, dřevařský obor výhodou
  • praxe v oboru nebo na obdobné pozici
  • práci na PC – uživatelská znalost MS Office
  • znalost anglického jazyka výhodou

OSOBNÍ PŘEDPOKLADY:

  • komunikační schopnosti
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • flexibilita
  • týmová spolupráce

NABÍZÍME:

  • kvalitní zázemí stabilní firmy
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nadstandartní finanční ohodnocení + bonusy dle výkonu
  • zaškolení

Životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: p.dufkova@hapex.cz

Zároveň dle nařízení GDPR – Obecné nařízení o ochraně osobních údajů, uveďte do těla e-mailu větu: „Souhlasím se zpracováním osobních údajů v databázi uchazečů o zaměstnání v HAPex s.r.o.“

Dovolujeme si Vás upozornit, že vyrozumění bude zaslané jen kandidátům, kteří budou pozváni na výběrové řízení. Děkujeme za pochopení.

STÁHNOUT INZERÁT STÁHNOUT INZERÁT